Łazienka Łazienki

Łazienka współczesnej kobiety

Łazienka współczesnej kobiety
Informacja prasowa Opoczno Metropolitan ” łazienka nowoczesnej kobiety Łazienka współczesnej kobiety to coś więcej, niż kolejne pomieszczenie w domu. Dla zapracowanej bizneswoman staje się intymną

Informacja prasowa

Opoczno Metropolitan ” łazienka nowoczesnej kobiety

Łazienka współczesnej kobiety to coś więcej, niż kolejne pomieszczenie w domu. Dla zapracowanej bizneswoman staje się intymną odmianą salonu, miejscem relaksu, czy domowego spa. W nowej kolekcji mebli i ceramiki łazienkowej Metropolitan Opoczno stawia na prostotę, umiar i szlachetne proporcje. To propozycja dla kobiet, które wiedzą, czego chcą i lubią sięgać po najwyższą jakość.

Metropolitan z pewnością przyciągnie wzrok zwolenników minimalizmu. Wyjątkowy dizajn i proste, regularne kształty ceramiki tworzą udany duet z dwoma wersjami kolorystycznymi szafek podumywalkowych i słupków, uzupełniających kolekcję. W pierwszej opcji uniwersalną biel frontów i korpusów wykończono na wysoki połysk. W drugiej elegancki, dębowy dekor zestawiono z ciepłym odcieniem matowych korpusów. Wyraźna stylistyka mebli, została dodatkowo podkreślona chromowanymi uchwytami z łagodnie zaokrąglonymi końcówkami, biegnącymi przez całą długość szuflad.

Teraz ” kiedy poczucie estetyki użytkowników łazienek znacznie wzrosło ” producenci zaczęli przywiązywać wagę również do efektownego wyglądu drobiazgów. W Metropolitan detale idą na pierwszy plan. Umywalkę i podwieszany bidet uzupełnia prostokątna, ceramiczna płytka maskującą odpływ, co w efekcie końcowym wpływa na estetykę całego wnętrza. Na uwagę zasługują ukryte mocowania sanitariatów. Dzięki zmniejszeniu wysokości, bryły miski wiszącej i bidetu zyskały lekkość. Zwiększa to funkcjonalność użytkowania poprzez ułatwienie dostępu do przestrzeni pod ceramiką. Dizajnerska jest również sama deska sedesowa ” cienka pokrywa oraz ergonomiczny kształt, idealnie zlicowany z ceramiką znakomicie podkreśla nowoczesność kolekcji.
Szafki podumywalkowe Metropolitan dostępne są w trzech szerokościach, dostosowanych do wymiarów dostępnych w serii umywalek – 60, 70 i 80 cm. Szuflady i drzwiczki zaopatrzono w systemy cichego domykania oraz trwałe zawiasy. Ukryte prowadnice zapewniają pełny wysuw szuflad.

Podwieszany słupek z pionowym lustrem o szerokości 40 cm wyposażono w funkcjonalne półki z przydymionego szkła. W dolnej części słupka zamontowano dodatkową półkę z uchwytem, w której można umieszczać środki chemiczne lub kosmetyki ” wszystko to, do czego chcemy mieć łatwy dostęp.
Dopełnieniem kolekcji jest dostępne w czterech rozmiarach (60, 70, 80 i 100 cm) lustro, które wyposażono w oświetlenie LED i włącznik na podczerwień – niezastąpione rozwiązanie przy porannym makijażu.

A to już wiesz?  Tam, gdzie estetyka spotyka funkcjonalność. Wybieramy zaprawę fugową do kuchni

Ceramika Metropolitan posiada innowacyjną powłokę Perfect Clean, dzięki której kropelki wody łączą się i szybko spływają z powierzchni, zabierając ze sobą wszelkie zabrudzenia i nie pozostawiając smug. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że można zapomnieć o osadach z mydła i oddać się czystej przyjemności dopieszczenia ciała, po dniu pełnym wyzwań.

Metropolitan Opoczno

Metropolitan Opoczno 2

Metropolitan Opoczno 3

Metropolitan Opoczno 4

Metropolitan Opoczno 5

Metropolitan Opoczno 6

www.opoczno.eu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy