Łazienka Łazienki

Mała powierzchnia, duży bałagan

Mała powierzchnia, duży bałagan
Informacja prasowa Wszystko na miejscu To nieprawda, że masz za dużo kosmetyków. Jeśli w Twojej łazience drobiazgi zaburzają porządek, to po prostu brakuje w niej

Informacja prasowa

Wszystko na miejscu
To nieprawda, że masz za dużo kosmetyków. Jeśli w Twojej łazience drobiazgi zaburzają porządek, to po prostu brakuje w niej schowków.
Marzysz o łazience urządzonej tak, by wszystkie przedmioty znalazły swoje miejsce, a w dodatku były w zasięgu ręki? Chcesz dobrze zagospodarować każdy centymetr cennej przestrzeni? Nie musisz w tym celu zatrudniać projektanta i stolarza. Wystarczy, że skorzystasz z gotowych rozwiązań, jakimi są pomysłowe kolekcje łazienkowe.

Mała powierzchnia, duży bałagan
Wiedzą o tym nie tylko właściciele niewielkich metraży, ale także projektanci wnętrz i mebli: w niewielkich pomieszczeniach najtrudniej utrzymać porządek. Wystarczy chwila nieuwagi, by przedmioty zapanowały nad przestrzenią. Niedostatek miejsca staje na drodze funkcjonalnemu zagospodarowaniu łazienki, skutkując zbyt skąpym lub mało efektywnym umeblowaniem. Aby opanować chaos, możesz radykalnie ograniczyć liczbę sprzętów, ręczników, zrezygnować z mniej potrzebnych kosmetyków. Możesz też spędzać czas na sprzątaniu lub szukaniu zaginionych drobiazgów, zamiast relaksować się w wannie. Najlepszym sposobem będzie jednak zdanie się na rozwiązania opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie urządzania łazienek.
Miejsce przeznaczenia
Sposób rozmieszczenia przedmiotów w typowej łazience jest dość łatwy do przewidzenia, gdyż wynika z ergonomii. W naturalny sposób ułatwiamy sobie korzystanie z przestrzeni, umieszczając kosmetyki do makijażu czy sprzęt do golenia przy lustrze, dodatkowy ręcznik blisko umywalki i prysznica, zapas papieru toaletowego w pobliżu miski toaletowej. Kolekcja łazienkowa Cersanit Smart również kieruje się praktycznością. Każdy jej element został zaprojektowany z myślą o tym, aby maksymalnie ułatwić wykonywanie codziennych czynności, a strefę kąpielowo-toaletową uczynić przyjazną użytkownikom. Szuflady wyposażono w system porządkujących przegródek, reling z boku szafki pozwala zrezygnować z mało estetycznych haczyków na ręczniki, w niewielkiej szafce podumywalkowej jest miejsce na papier i szczotki, a słupek został pomyślany nie tylko jako schowek na środki czystości czy kosmetyki, ale także na mopa i wiadro. W tak urządzonej łazience każda rzecz ma własne miejsce.

A to już wiesz?  Poranna toaleta, żeby doprowadzić się do „porządku” i szybka kąpiel, która przygotowuje do snu: Łazienka – witaj w królestwie domowego odpoczynku!

Z myślą o wygodzie
Nowoczesna łazienka powinna być dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Aby to osiągnąć, warto wykorzystać rozwiązania poprawiające komfort użytkowania. Zastosowany w kolekcji Smart system delikatnego otwierania Push pozwala dostać się do zawartości szafek jednym dotknięciem. Wyposażony w kółka kontenerek ma dwie funkcje: jedną sprzyjającą zachowaniu porządku (kosz na pranie), a drugą ” wygodzie (siedzisko). Jego mobilność ułatwia także sprzątanie. W ruchomym lustrze zastosowano innowacyjne rozwiązanie, które pozwala regulować odległość tafli od twarzy, dzięki czemu wykonanie makijażu nie wymaga stawania na palcach. Wystarczy pociągnąć za uchwyt przy półce, aby ustawić lustro w dowolnej pozycji. Wanna ” miejsce relaksu ” również poddana została zabiegom sprzyjającym wygodzie i utrzymaniu porządku. Wykonana z najwyższej jakości akrylu występuje w dwóch rozmiarach. Wyposażono ją w wyjątkowo szeroki rant, na który odłożysz używane właśnie kosmetyki albo kieliszek wina. Pomysłowo zaprojektowana, wodoodporna obudowa meblowa do granic możliwości wykorzystuje przestrzeń przy wannie ” znajdują się w niej pojemne schowki z uchylnymi drzwiczkami otwieranymi w systemie Push. To rozwiązanie oznacza koniec z tradycyjną ekspozycją szamponów oraz płynów do kąpieli naokoło wanny, a co za tym idzie łatwiejsze i szybsze sprzątanie całej łazienki.
www.cersanit.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy