Wiadomości Branżowe

Dbasz o recykling? Zostań twarzą kampanii!

Dbasz o środowisko naturalne, angażujesz się w segregację odpadów, ważna jest dla ciebie ochrona środowiska? Zgłoś się do projektu „Recykling jest w modzie” – wesprzyj ideę recyklingu i zostań twarzą wyjątkowej kampanii! Doświadczenie w modellingu niepotrzebne! Także i w Polsce coraz popularniejsze staje się przerabianie odpadów na modne przedmioty i ozdoby – dotyczy to również tworzenia strojów z rzeczy do recyklingu. I właśnie do takiej profesjonalnej modowej sesji fotograficznej Park Handlowy Bielany szuka dwójki chętnych.Casting związany jest z projektem “Recykling jest w modzie”, a sama sesja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Zorganizowana zostanie w starym budynku IKEA, który już wkrótce zniknie zupełnie z krajobrazu. Obecnie trwa jego demontaż, tak więc zdjęcia wykonane w rozbieranym budynku będą unikalną pamiątką nie do powtórzenia.Oryginalna będzie nie tylko sesja, ale także twarze projektu. Organizatorzy nie szukają modelek, liczą natomiast na zgłoszenia od osób, które utożsamiają się z ideą recyklingu i chciałyby ją wesprzeć. Udział w castingu może wziąć niemal każdy:

Dbasz o środowisko naturalne, angażujesz się w segregację odpadów, ważna jest dla ciebie ochrona środowiska? Zgłoś się do projektu 'Recykling jest w modzie' ” wesprzyj ideę recyklingu i zostań twarzą wyjątkowej kampanii! Doświadczenie w modellingu niepotrzebne!

Także i w Polsce coraz popularniejsze staje się przerabianie odpadów na modne przedmioty i ozdoby ” dotyczy to również tworzenia strojów z rzeczy do recyklingu. I właśnie do takiej profesjonalnej modowej sesji fotograficznej Park Handlowy Bielany szuka dwójki chętnych.

Casting związany jest z projektem €œRecykling jest w modzie', a sama sesja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Zorganizowana zostanie w starym budynku IKEA, który już wkrótce zniknie zupełnie z krajobrazu. Obecnie trwa jego demontaż, tak więc zdjęcia wykonane w rozbieranym budynku będą unikalną pamiątką nie do powtórzenia.

Oryginalna będzie nie tylko sesja, ale także twarze projektu. Organizatorzy nie szukają modelek, liczą natomiast na zgłoszenia od osób, które utożsamiają się z ideą recyklingu i chciałyby ją wesprzeć. Udział w castingu może wziąć niemal każdy: nieważny jest wiek (choć muszą to być osoby pełnoletnie), płeć czy rozmiar, ale przede wszystkim chęć pozowania w niebanalnych strojach i dobra zabawa. Szansę mają osoby spontaniczne, pomysłowe i odważne.

Casting właśnie ruszył i potrwa do 8 listopada br. Zgłoszenie możliwe jest przez formularz znajdujący się na stronie www.rnws.pl lub poprzez wysłanie maila (na adres: [email protected]). Chętni powinni przesłać dwa swoje zdjęcia, które dobrze odzwierciedlają ich osobowość. Nie trzeba uzasadniać swojej kandydatury czy odpowiadać na pytania, ale warunkiem koniecznym jest polubienie na Facebooku profilu akcji €œRecykling na wielką skalę' (www.facebook.com/RecyclingBielany) oraz udostępnienie informacji o projekcie. Na facebooku można również uzyskiwać na bieżąco odpowiedzi na pytania oraz informacje o castingu. A zdjęcia powstałe podczas profesjonalnej sesji fotograficznej można będzie oglądać właśnie na tym specjalnym fanpage €™u.

A to już wiesz?  Wielki finał piątej edycji programu 'Po stronie natury'

Projekt wspiera prowadzoną przez Park Handlowy Bielany akcję €œRecykling na wielką skalę', której wspólnym celem jest zwrócenie uwagi na istotę recyklingu oraz skłonienie obecnych i przyszłych klientów do większej dbałości o surowce wtórne. Więcej informacji o prowadzonych działaniać można znaleźć na www.rnws.pl oraz na FB.

Źródło Park Handlowy Bielany. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy