Wiadomości Branżowe

Polski sukces w zielonej odsłonie – uroczysta gala 5-lecia GreenEvo

Polski sukces w zielonej odsłonie – uroczysta gala 5-lecia GreenEvo
Minister Środowiska Maciej Grabowski, Wiceminister Spraw Zagranicznych Katarzyna Kacperczyk, Wiceminister Gospodarki Grażyna Henclewska, Koordynator i pomysłodawca projektu GreenEvo Agnieszka Kozłowska-Korbicz – to tylko wybrani uczestnicy uroczystej gali GreenEvo, która odbędzie się w czwartek 9 października w Centrum Konferencyjnym Muranów. Akcelerator Zielonych Technologii już od 5 lat przyczynia się do wzmacniania wizerunku polskiej gospodarki i polskich przedsiębiorców jako innowacyjnych i przyjaznych środowisku. Głównym punktem gali będzie panel dyskusyjny „Zielone technologie katalizatorem zmian wizerunkowych Polski i polskich przedsiębiorstw”. W dyskusji udział wezmą: Wiceminister Spraw Zagranicznych Katarzyna Kacperczyk, Wiceminister Gospodarki Grażyna Henclewska, Koordynator GreenEvo Agnieszka Kozłowska-Korbicz, Koordynator Zespołu Ekspertów GreenEvo Krzysztof Klincewicz i Jakub Wójcik z firmy Izodom2000 – laureata III edycji programu GreenEvo. Uczestnicy debaty poruszą m.in. takie zagadnienia, jak wpływ zielonych technologii na wizerunek Polski na świecie, a także na rozwój gospodarczy i poziom bezrobocia w Polsce, potrzeby polskich firm z sektora zielonych technologii w kontekście ich ekspansji zagranicznej, czy też przyszłość

Minister Środowiska Maciej Grabowski, Wiceminister Spraw Zagranicznych Katarzyna Kacperczyk, Wiceminister Gospodarki Grażyna Henclewska, Koordynator i pomysłodawca projektu GreenEvo Agnieszka Kozłowska-Korbicz ” to tylko wybrani uczestnicy uroczystej gali GreenEvo, która odbędzie się w czwartek 9 października w Centrum Konferencyjnym Muranów. Akcelerator Zielonych Technologii już od 5 lat przyczynia się do wzmacniania wizerunku polskiej gospodarki i polskich przedsiębiorców jako innowacyjnych i przyjaznych środowisku.

Głównym punktem gali będzie panel dyskusyjny 'Zielone technologie katalizatorem zmian wizerunkowych Polski i polskich przedsiębiorstw'. W dyskusji udział wezmą: Wiceminister Spraw Zagranicznych Katarzyna Kacperczyk, Wiceminister Gospodarki Grażyna Henclewska, Koordynator GreenEvo Agnieszka Kozłowska-Korbicz, Koordynator Zespołu Ekspertów GreenEvo Krzysztof Klincewicz i Jakub Wójcik z firmy Izodom2000 ” laureata III edycji programu GreenEvo. Uczestnicy debaty poruszą m.in. takie zagadnienia, jak wpływ zielonych technologii na wizerunek Polski na świecie, a także na rozwój gospodarczy i poziom bezrobocia w Polsce, potrzeby polskich firm z sektora zielonych technologii w kontekście ich ekspansji zagranicznej, czy też przyszłość zielonych technologii na rynkach globalnych.

Podczas gali, oprócz panelu dyskusyjnego, odbędzie się prezentacja filmu podsumowującego 5 lat funkcjonowania Akceleratora Zielonych Technologii, a także uroczyste wręczenie nagród i prezentacja 14 laureatów 5. edycji programu GreenEvo. W wydarzeniu udział wezmą m.in. przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, w tym m.in. minister Maciej Grabowski. W gronie uczestników znajdą się również przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki, a także wielu innych polskich instytucji zajmujących się wspieraniem innowacyjności, rozwoju zielonych technologii oraz ekspansji polskich firm za granicą. Oczywiście nie zabraknie również laureatów dotychczasowych edycji GreenEvo.

Gala 5-lecia GreenEvo będzie doskonałą okazją do podsumowania tego okresu funkcjonowania Akceleratora, a także zaprezentowania wizji jego dalszego rozwoju. Program Ministerstwa Środowiska w ciągu 5 lat zbudować swoją markę nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jednym z dowodów na międzynarodowe uznanie jest znalezienie się GreenEvo w gronie Najlepszych Praktyk 2014 Europejskiego Towarzystwa Badań nad Jakością (ESQR). Rok wcześniej uhonorowany został Certyfikatem Najlepszych Praktyk Europejskiego Instytutu Administracji Publicznej 2013.

A to już wiesz?  Czwarta farma wiatrowa w Grupie TAURON


dostarczył infoWire.pl

Źródło Headlines. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy