Meble

DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie!

DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie!
DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie! Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także

DOM INTELIGENTNY i STREFA DESIGNU ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie!

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia.
W idealnym domu XXI wieku technologia i design współgrają, aby zapewnić komfort jego mieszkańcom. Ta myśl przyświeca twórcom wydarzenia, które odbędzie się w marcu w Warszawie.

W dniach 3-5 marca 2017 w Biznes Klubie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna, szósta edycja renomowanych Targów DOM INTELIGENTNY. Ich częścią będzie ponownie STREFA DESIGNU ewa & wnętrze.

Na tę jedyną w swoim rodzaju imprezę zapraszamy wszystkich, którzy:
– interesują się najnowocześniejszymi technologiami, architekturą i designem,
– budują lub urządzają własny dom, mieszkanie lub apartament,
– poszukują rozwiązań ułatwiających codzienne życie i dostarczających rozrywki

Targi będą znakomitą okazją do zapoznania się z ofertą najlepszych firm obecnych na polskim rynku. W trakcie imprezy będzie można nie tylko zobaczyć, ale również zamówić w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania.
Termin imprezy ” tuż przed sezonem budowlanym ” jest idealny dla inwestorów
i architektów, którzy właśnie teraz będą podejmować decyzje dotyczące konkretnych rozwiązań i wybierać wykonawców do realizacji nowych inwestycji i remontów.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW DOM inteligentny:
€˘ systemy automatyki domu inteligentnego
€˘ systemy integracji i sterowania mobilnego
€˘ kino domowe, multiroom, AGD
€˘ automatyka drzwi, okien, rolet i bram
€˘ systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne
€˘ domowe źródła energii odnawialnej
€˘ ogród i garaż

ZAKRES TEMATYCZNY STREFY DESIGNU ewa & wnętrze:
€˘ meble i oświetlenie
€˘ artykuły dekoracyjne
€˘ tkaniny, tapety, dywany
€˘ materiały wykończeniowe

Do ekskluzywnej STREFY DESIGNU ewa & wnętrze zaproszone zostały tylko te firmy, które oferują artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz na najwyższym poziomie estetycznym i jakościowym. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce poprzedzone tak ostrą selekcją wystawców. Dzięki temu w jednym miejscu i czasie zobaczyć będzie można bogaty zbiór najciekawszych produktów dostępnych na naszym rynku. Interesująco zapowiada się również wystawa przygotowana przez renomowaną Galerię Sztuki Współczesnej Mostra.

A to już wiesz?  Biżuteria dla Twoich mebli

W czasie trwania imprezy odbywać się będą także prelekcje, prezentacje i premiery. Gwiazdą wydarzenia będzie słynny włoski artysta Gio Pagani ” architekt, designer, projektant mody, muzyk i fotograf. W ramach cyklu 'Akademia Designu Domu & Wnętrza' wystąpią m.in. znani i wielokrotnie nagradzani w Polsce i na świecie designerzy Tomek Rygalik i Robert Majkut, wybitny scenograf teatralny i projektant wnętrz Boris Kudlička oraz prowadząca wspólnie z nim galerię sztuki użytkowej Aleksandra Pogassi-Kudlička, znany trendwatcher Michał Mazur, architektka-blogerka, felietonistka 'Domu & Wnętrza' Izabela Gemzała, a także właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Mostra Leonarda Szwed-Strużyńska.

Partnerzy wydarzenia: Dom & Wnętrze, Poland Sotheby €™s International Realty, Husqvarna.

Patroni medialni: telewizja Domo+, radio TOK FM, magazyny: Logo, Dom & Wnętrze, Cztery Kąty, Ładny Dom, serwisy: Fachowy Elektryk, Infomarket, Infoaudio, Soundrebels, Bryła.pl

Kto za tym stoi?
Organizatorką STREFY DESIGNU ewa & wnętrze jest Ewa Mierzejewska, dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w dziedzinie designu i urządzania wnętrz. Redaktor naczelna magazynu 'Dom & Wnętrze'. Od kilku lat prowadzi własny blog ewaiwnetrze.pl, którego celem jest propagowanie najwyższej klasy designu w Polsce. Miłośnikom wzornictwa znana jest także jako autorka programów telewizyjnych na kanale Domo+ oraz stały ekspert w porannym programie telewizji TVN .

Arkadiusz Walus ” ekspert branży audio/video i smart home, wydawca Magazynu i portalu DOM INTELIGENTNY.pl, organizator targów i eventów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy