Meble

Biżuteria dla Twoich mebli

Biżuteria dla Twoich mebli
Biżuteria dla Twoich mebli. Uchwyty glamour od firmy Gamet Powracające do mody uchwyty meblowe to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też definiujące charakter wnętrza. Wśród

Biżuteria dla Twoich mebli. Uchwyty glamour od firmy Gamet

Powracające do mody uchwyty meblowe to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też definiujące charakter wnętrza. Wśród nich są kolekcje obok, których żaden miłośnik stylu glamour nie przejdzie obojętnie. Propozycje polskiej firmy Gamet, podobnie jak piękna biżuteria, nie pozwalają oderwać od siebie oczu.
Wystrój w stylu glamour to jeden z najbardziej gorących trendów ostatnich lat. Dla jednych to kicz i przesada, a dla innych wyraz wykwintnej elegancji. Stałe elementy tego stylu to błyszczące dodatki, eleganckie zdobienia oraz żywe kolory. Jedno jest pewne ” bardzo ważny jest blask oraz indywidualność każdego detalu.

Dodaj blasku swoim meblom
Glamour może być każdy element wystroju wnętrza: od kryształowego żyrandola, po pozłacane ramki na zdjęcia. Kolejną stylową ozdobą mogą być także powracające do łask uchwyty i gałki do mebli. Minimalistyczny trend uwzględniający meble bezuchwytowe powoli traci na znaczeniu (głównie ze względu na niepraktyczność ” fronty bez uchwytów trudno utrzymać w czystości) i ustępuje miejsca akcesoriom meblowym.
Jak pierścionek z diamentem
Wśród tysięcy produktów na rynku, warto zwrócić uwagę na akcesoria meblowe polskiego producenta, firmy Gamet. Wiele z kolekcji, które oferuje zdecydowanie wpisuje się w trend glamour. Warto wśród nich wyróżnić takie kolekcje jak ONDA CRISTAL i ANIMA CRISTAL. Stylistyka tych produktów bezpośrednio nawiązuje do włoskiego wzornictwa, a lśniące kryształy, opatrzone logo Cristals from Swarovsky, sprawiają, że delikatne uchwyty i gałki w sposób szczególny podkreślają charakter mebla.

Eleganckie i nowoczesne
Tym, którzy wolą nowoczesną biżuterię, z pewnością spodoba się kolekcja RITTO. Wyjątkowo eleganckie uchwyty będą się pięknie eksponować na frontach jednobarwnych, między innymi popularnych obecnie odcieniach bieli i beżu, ale również nie stracą swej wyrazistości na tle drewna lub jego imitacji. Kolekcja DIVINO przykuje natomiast uwagę miłośników wyważonej elegancji. Pomimo dość masywnego wyglądu uchwyty zyskują na lekkości, dzięki ażurowej dekoracji części chwytowej oraz zwężanym nóżkom. Do prostszych form meblowej biżuterii zaliczyć można też TESSERE w kształcie znaku nieskończoności. Uchwyty te wyróżniają się delikatnością i oryginalnością, dzięki czemu mebel, do którego je zamontujemy stanie się prawdziwym dziełem sztuki.

A to już wiesz?  Siła innowacji - Pfleiderer na Interzum

Nie tylko dla pań
Myli się ten, kto twierdzi, że biżuteria dla mebli to oferta dedykowana tylko kobiecym wnętrzom. Dystyngowane i proste produkty z kolekcji PUZZLE ” zdecydowanie podkreślą charakter mieszkania mężczyzny.

GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy