Wystawy

Bosa – nowości z targów Maison&Objet 2017

Bosa – nowości z targów Maison&Objet 2017
Bosa – nowości z targów Maison&Objet 2017 W trakcie styczniowych targów Maison&Objet w Paryżu marka Bosa zaprezentowała cztery nowe kolekcje. Nowości powstały w charakterystycznym dla

Bosa – nowości z targów Maison&Objet 2017

W trakcie styczniowych targów Maison&Objet w Paryżu marka Bosa zaprezentowała cztery nowe kolekcje. Nowości powstały w charakterystycznym dla marki stylu 'puszczającym oko do odbiorcy'. Jego składnikami są niezwykłe inspiracje, oryginalne kształty i fantazyjna kolorystyka. Znajdziemy je w kolekcji waz Primates przedstawiających głowy małp z różnych gatunków. Modele pełne są precyzyjnych detali wykończonych kontrastującymi kolorami. Zaprojektowała je włoska designerka Elena Salmistraro, która jest autorką kolejnej nowości, czyli serii kubków Escamas. Sześć modeli zdobionych jest trójwymiarowymi wzorami przypominającymi muszle i arabskie ornamenty.

Seria Momonsters to niewielkie rzeźby wykonane z gliny, papieru i żywicy. Każda z przypominających duchy figurek ma zupełnie inny charakter. Z kolei Momonsters Zodiak to seria wisiorków odpowiadających 12 znakom zodiaku. Obie kolekcję są autorstwa Giovanniego Motta.
Ceramika Bosa dostępna jest w showroomie Mood Design i sklepie internetowym pod adresem www.mood-design.pl

A to już wiesz?  Lato na stole przez cały rok!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy