Meble Wystawy Wystrój mieszkania

Inspirations close to you

Inspirations close to you
Informacja prasowa 'Inspirations close to you €œ – nowa kolekcja Pfleiderer na targach BAU 2017 Prezentując szyte na miarę rozwiązania, Pfleiderer chce zachwycić fachowców odwiedzających

Informacja prasowa

'Inspirations close to you €œ
– nowa kolekcja Pfleiderer na targach BAU 2017

Prezentując szyte na miarę rozwiązania, Pfleiderer chce zachwycić fachowców odwiedzających zbliżające się targi BAU. Podczas tej wiodącej imprezy branżowej, w dniach od 16 do 21 stycznia 2017 roku w Monachium (hala B5, stoisko 320), pod mottem 'Inspirations close to you' producent po raz pierwszy zaprezentuje swój absolutnie nowy asortyment. Na szczególną uwagę zasługiwać będzie serce całości – 'Kolekcja Design 2017-2020 €œ. Ten obowiązujący na całym świecie wybór dekorów, oparto na najnowszych i przewidywanych trendach wnętrzarskich oraz współczesnej kolorystyce i otoczeniu człowieka.

Aby w obliczu tak dużego wyboru, klient miał możliwość oglądu całości, eksperci Pfleiderer podzielili produkty na trzy grupy: surowe materiały drewnopochodne, materiały dekoracyjne oraz laminaty HPL. W ten sposób stworzyli programy dla różnych zastosowań oraz grup klientów. Począwszy od klasycznych mebli i zabudów (również dla statków), oferta rozciąga się poprzez konstrukcje lekkie i ochronę przeciwpożarową, aż po produkty szczególnie ekologiczne oraz te, do celów konstrukcyjnych. Ponadto, w asortymencie Pfleiderer znajdują się również produkty drewnopochodne odprowadzające ładunki elektrostatyczne, uszlachetnienia z metali oraz nadruki cyfrowe wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

Wybitne kompetencje w zakresie powierzchni dekoracyjnych
'Poprzez kolekcję obejmującą cały koncern, stworzyliśmy ofertę dekorów, struktur i formatów wyjątkową w całej swojej rozciągłości' – stwierdza Michael Wolff, Prezes Zarządu Pfleiderer Group S.A. 'Tym samym, bardziej niż kiedykolwiek, spełniamy nasz wymóg bycia wiodącym europejskim dostawcą wyjątkowych produktów drewnopochodnych wysokiej jakości. Oferujemy wybitne kompetencje w zakresie powierzchni dekoracyjnych, usługi serwisowe nastawione na klienta oraz, co równie ważne, konsekwentnie działamy długofalowo.'

W poprzednich miesiącach firma dopasowała swoje spółki-córki pod względem struktury i zintegrowała je z Pfleiderer Group S.A. W ten sposób nie tylko stworzyła nową, jednolitą w całym koncernie kolekcję produktów, lecz także umocniła swoją pozycję wiodącego europejskiego producenta wyrobów drewnopochodnych.
'Jako One Pfleiderer zyskujemy nowe szanse rozwoju' – wyjaśnia Michael Wolff. 'Dzięki jednolitym strukturom w Niemczech i w Polsce, skróciliśmy procesy decyzyjne wewnątrz koncernu. Oprócz licznych synergii ma to tę zaletę, że możemy teraz szybciej reagować na trendy rynkowe i pchnąć naprzód przyszłościowe innowacje.'

A to już wiesz?  Mieszkanie z sofą w roli głównej

Na całym świecie zasada 'One Face to the Customer €œ
Na tle tych wydarzeń, zintegrowana międzynarodowo grupa Pfleiderer skupia swoją ofertę w coraz większej mierze na produktach wyższej jakości o innowacyjnych dekorach i strukturach.
'W roku 2017 znów zainwestujemy ok. 50″60 milionów euro we wzrost produktywności naszych fabryk' – zapowiada Wolff. 'Dzięki najnowszym technologiom możemy ponadto coraz bardziej przychylić się do potrzeb naszych klientów – niezależnie od tego, w którym zakątku Europy mieszkają.' – dodaje.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy