Aktualności Dom LIFESTYLE

WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu

WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym

Data publikacji: 2020-11-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu

WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu Dom, LIFESTYLE - WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez solidnego okapu. Jednak, który wybrać do kuchni otwartej z wyspą? Zdecydowanie taki, który jest nie tylko praktyczny i estetyczny. Poznajcie okap WK-10 Coral od AKPO – elegancki okap dedykowany kuchniom z wyspą.

Poszukujesz eleganckiego, niebanalnego rozwiązania do nowoczesnej kuchni z wyspą? AKPO ma na to odpowiedź- WK-10 Coral! Jest to funkcjonalny i posiadający niebanalny design produkt, dzięki któremu pozbędziesz się ze swojej kuchni wszelkich zapachów unoszących się podczas gotowania. Jego nietuzinkowy kształt sprawia, że doskonale wkomponuje się w aranżację każdej nowoczesnej kuchni.

Poznaj lepiej WK-10 Coral

Ten wyjątkowy, nowoczesny okap montowany jest z wykorzystaniem wytrzymałych, cienkich linek. Dzięki nim możemy regulować wysokości okapu względem przestrzeni roboczej w kuchni. Urządzenie to sprawdzi się zarówno w pracy w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Niekwestionowaną zaletą tego sprzętu jest jego wygląd. Bryła okapu ma kształt sześcianu o boku 41 cm. Jego cechą charakterystyczną są zaokrąglone pionowe krawędzie, które nadają jemu lekkości. Dzięki zastosowanym linkom, montując okap w trybie pochłaniacza, można odnieść wrażenie, że niemal unosi się on w powietrzu.

W modelu WK-10 Coral zastosowano sterowanie elektroniczne z wygodnym w obsłudze panelem Soft Touch. Z jego wykorzystaniem można wybrać jeden z trzech dostępnych trybów pochłaniania, a także włączyć lub wyłączyć energooszczędne oświetlenie LED. W zestawie znajduje się również pilot zdalnego sterowania, który ułatwia obsługę urządzenia. W standardzie okap wyposażony jest w filtr aluminiowy, opcjonalnie można zamontować również filtry węglowe.

Maksymalna wydajność okapu: 446 m3/h.

Dostępne warianty kolorystyczne: czarny

Gwarancja: 24 miesiące

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu Dom, LIFESTYLE - WK-10 Coral od AKPO – wyspowa elegancja w najlepszym wydaniu
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Jak oddać elektrośmieci w Warszawie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy