Wystrój mieszkania

WIOSNA Z EICHHOLTZEM W PRIMAVERA HOME

WIOSNA Z EICHHOLTZEM W PRIMAVERA HOME
INFORMACJA PRASOWA Warszawa, 15 maja 2017 WIOSNA Z EICHHOLTZEM W PRIMAVERA HOME Ĺťeby poczuć klimat nowojorskich loftów wcale nie trzeba wybierać się w podróż za

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, 15 maja 2017

WIOSNA Z EICHHOLTZEM W PRIMAVERA HOME

Ĺťeby poczuć klimat nowojorskich loftów wcale nie trzeba wybierać się w podróż za ocean. Meble holenderskiej firmy Eichholtz specjalizującej się w stylu modern glamour są dostępne w Polsce. Teraz luksus i elegancja wnętrz jest na wyciągnięcie ręki.
Eichholtz to holenderska marka posiadająca w swojej ofercie oświetlenie, akcesoria i przedmioty dekoracyjne utrzymane w stylu modern glamour. Tradycyjne formy uzupełnione o chromowane dodatki, sprawiają, że wnętrza są niepowtarzalne, stylowe i eleganckie. Największy wybór mebli i dodatków marki Eichholtz, dostępny jest w ofercie internetowego i stacjonarnego sklepu Primavera Home.

Co wyróżnia atelier od innych sklepów
Oprócz bycia największym dystrybutorem marki Eichholtz, atelier Primavera Home wyróżnia się przygotowaniem gotowych aranżacji wnętrz, w których każdy element jest częścią spójnej całości. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, z uwagi na różne potrzeby klientów. Obsługa sklepu służy fachowym doradztwem w dziedzinie kompozycji meblarskich oraz wiedzą na temat sprzedawanej marki. Goście atelier mają możliwość nie tylko zobaczyć i dotknąć meble przed zakupem, ale również poznać historię marki oraz inspiracje, które przyczyniły się do powstania asortymentu w danym stylu.

Usługa projektowania
Atelier Primavera-Home współpracuje z zespołem projektantów wnętrz. Tworzą go pasjonaci i fachowcy stylu nowojorskiego, Modern Glamour oraz Eichholtz Interiors. Usługa dostępna jest na terenie całego kraju, jak również dla klientów zagranicznych. Zespół architektów oferuje pomoc w projektowaniu wnętrz mieszkań i domów, apartamentów i luksusowych rezydencji. Już podczas odwiedzin w Showroomie jest okazja do rozmowy przy kawie na temat aranżacji wnętrz, holenderskich mebli i stylu modern glamour. – Klienci naszego atelier szukają inspiracji, ale często mają już ogólny zarys tego, jak ich wymarzone mieszkanie ma wyglądać. Nasz zespół świadczy kompleksowe usługi doradztwa w zakresie dekoracji wnętrz, toteż każdy pomysł jest dokładnie omawiany, by móc jak najlepiej odzwierciedlić go we wnętrzach. Współpraca z Eichholtz pozwala nam na zrozumienie idei i misji firmy, którymi dzielimy się z naszymi klientami podczas spotkań oraz realizacji projektów – opowiada Helena Sworowska, właścicielka showroomu Primavera Home.

A to już wiesz?  Taśmy LED profesjonalne, a ekonomiczne

O Primavera-Home ” Atelier Primavera-Home funkcjonuje na zasadzie meblowego atelier – wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów, oferuje niepowtarzalne, unikatowe kolekcje mebli tapicerowanych, stalowych, oświetlenia czy akcesoriów wykończeniowych. Ich wysoka jakość pozwala cieszyć się nimi przez długie lata. Atelier specjalizuje się w stylach nowojorskim, modern classic, modern glamour i shabby chic. Atelier mieści się przy ul. Kłobuckiej 23b w Warszawie. Sklep internetowy: www.primavera-home.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy