Rośliny Wiadomości Branżowe

„Uratuj niedźwiadka” – akcja w drogeriach Rossmanna

Firma Rossmann przy współpracy z World Wildlife Fund (WWF) po raz kolejny zdecydowała się wesprzeć akcję "Godzina dla Ziemi". W drogeriach dostępne są specjalne świeczki, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji WWF Polska. W sklepach akcja odbywa się pod hasłem "Uratuj niedźwiadka", a zebrane środki zostaną przeznaczone na ratowanie niedźwiedzi żyjących w polskich Karpatach.Koszt jednej świeczki to jedyne 5 złotych. Celem jest zebranie jak największej kwoty, która wesprze  długoletni program ochrony niedźwiedzi w polskich górach. Dzięki wsparciu Klientów naszych drogerii, ekolodzy z WWF wspólnie z naukowcami podejmą działania, aby tym dużym drapieżnikom żyło się bezpieczniej. Będą badać miejsca ich życia, a także, gdzie najczęściej szukają schronienia. Zwiększy się też dostępność pokarmu dla niedźwiedzi przez odnawianie starych, porzuconych sadów, położonych w lasach południowo-wschodniej Polski.W tym roku akcja "Godzina dla Ziemi" będzie przeprowadzona 23 marca o godz. 20:30. Firma Rossmann zachęca Klientów, aby w tym czasie zgasili światło w swoich domach i jednocześnie zapalili

Firma Rossmann przy współpracy z World Wildlife Fund (WWF) po raz kolejny zdecydowała się wesprzeć akcję „Godzina dla Ziemi”. W drogeriach dostępne są specjalne świeczki, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji WWF Polska. W sklepach akcja odbywa się pod hasłem „Uratuj niedźwiadka”, a zebrane środki zostaną przeznaczone na ratowanie niedźwiedzi żyjących w polskich Karpatach.

Koszt jednej świeczki to jedyne 5 złotych. Celem jest zebranie jak największej kwoty, która wesprze   długoletni program ochrony niedźwiedzi w polskich górach. Dzięki wsparciu Klientów naszych drogerii, ekolodzy z WWF wspólnie z naukowcami podejmą działania, aby tym dużym drapieżnikom żyło się bezpieczniej. Będą badać miejsca ich życia, a także, gdzie najczęściej szukają schronienia. Zwiększy się też dostępność pokarmu dla niedźwiedzi przez odnawianie starych, porzuconych sadów, położonych w lasach południowo-wschodniej Polski.

W tym roku akcja „Godzina dla Ziemi” będzie przeprowadzona 23 marca o godz. 20:30. Firma Rossmann zachęca Klientów, aby w tym czasie zgasili światło w swoich domach i jednocześnie zapalili świeczkę na znak przyłączenia się do akcji.

< 237208" >

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Problem ze starą lodówka da się rozwiązać

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy