Wystrój mieszkania Wystrój wnętrz

Świece zapachowe Rose et Marius – nowość w MOOD

Świece zapachowe Rose et Marius – nowość w MOOD
Świece zapachowe Rose et Marius – nowość w MOOD W ofercie MOOD pojawiły się ciekawie wymyślone i wyjątkowo eleganckie świece zapachowe Rose et Marius. Oryginalny

Świece zapachowe Rose et Marius – nowość w MOOD

W ofercie MOOD pojawiły się ciekawie wymyślone i wyjątkowo eleganckie świece zapachowe Rose et Marius. Oryginalny koncept francuskiej marki to połączenie misternie zdobionych osłonek wielokrotnego użytku i wymiennych wkładów.

Kolekcja świec Rose et Marius powstała z potrzeby przywołania zapachów i obrazów dzieciństwa. Markę stworzyła Magali Fleurquin Bonnard, która w wonnych kompozycjach zawarła zapachy zapamiętane z prowansalskiego domu babci. Również motywy dekoracyjne na porcelanowych osłonkach odwołują się do tego siedemnastowiecznego domu. Znajdziemy na nich wzory zaczerpnięte ze starych posadzek z cementowych płytek. Są one znakiem rozpoznawczym marki, a każdy z nich nosi jakąś nazwę – €œCasteu', €œT €™ame', €œCabanoun', €œSouleou', €œOustau'.

Świece Rose et Marius wytwarzane są z najwyższej jakości naturalnych składnikach. A kompozycje zapachowe są dziełem najlepszych perfumiarzy z Grasse. Eleganckie osłonki powstają w znakomitej fabryce porcelany w Limoges. Na modelach pojawiają się ręcznie wykonanych zdobienia, w tym ze złota i platyny.
Osłonki są wielokrotnego użytku i wielorakiego przeznaczenia. Po wypaleniu się świecy używać je można dowolnie, jako dekoracje, pojemniki, kubki, świeczniki na tealight lub nawet niewielkie abażury. Pojemniki można myć w zmywarce. Osłonki można kupić oddzielnie lub w komplecie z perfumowanymi świecami w dziewiętnastu różnych zapachach . Przybliżony czas palenia wynosi 60 godzin. Cena świecy z osłonką 595 zł, sam porcelanowy pojemnik kosztuje 510 zł, a wkład 166 zł.

W 2017 roku marka wprowadziła również limitowaną i numerowaną serię świec z osłonkami zaprojektowanymi przez Christiana Lacroix.

Świece Rose et Marius dostępne są w showroomie MOOD i sklepie internetowym www.mood-design.pl

A to już wiesz?  Nowe wnętrze na wiosnę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy