Przedpokój nie musi być przechodnim pomieszczeniem bez wyrazu. Wręcz przeciwnie - jako pierwsze wnętrze, które widzimy po przekroczeniu progu mieszkania, powinien robić bardzo dobre wrażenie.
Barwa skały stanowiącej najwartościowszą odmianę węgla kamiennego. Nie czarna, ale i nie szara. Najciemniejszy z możliwych odcień szarości, nadający wnętrzom nuty luksusu, nowoczesności, a zarazem ponadczasowości.
Jak pogodzić pracę z domowymi obowiązkami np. z gotowaniem? Okazuje się, że przygotowywanie posiłków może być sprawne i odbywać się bez naszej ingerencji.
Aquaform, wiodący polski producent wyposażenia łazienek, zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem kabin prysznicowych już od dwudziestu lat.
22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Ta akcja jest zorganizowana po to, aby zwrócić naszą uwagę na poszanowanie środowiska. Wszystko zaczyna się w skali mikro, którym jest nasz dom.
Twórcze rozwiązania kolorystyczne z Beckers Designer Universal
Dom energooszczędny to kusząca perspektywa dla większości inwestorów. Jednak, aby właściwie spełniał oczekiwania i rzeczywiście był tani w eksploatacji, nie wystarczy do jego budowy wybrać materiałów o niskim współczynn
Na podłogach w polskich kuchniach od lat królują płytki ceramiczne. Ale to nie jedyna możliwość. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kuchennej podłodze położyć wykładzinę, a nawet drewno.
Aż 14 nowych projektów domów znajdą Klienci w tegorocznej edycji katalogu największego producenta domów gotowych w Polsce - firmy Danwood S.A.
Jeszcze do niedawna sejf kojarzył się jedynie z dużym i masywnym urządzeniem montowanym w domach najbardziej zamożnych osób. Dziś zastosowanie znajduje w coraz większej liczbie gospodarstw domowych.