Rośliny Wiadomości Branżowe

Od wakacji niskie ceny prądu – nowa oferta TAURONA dla klientów indywidualnych

Nawet 3-letnia gwarancja niezmienności ceny prądu, jedyny w kraju niedrogi produkt ekologiczny oraz dostęp do wszystkich usług przez internet – TAURON oferuje nowe produkty dla klientów indywidulanych. Już od wakacji niskie ceny czekają na gospodarstwa domowe z całej Polski.Od lipca będą obowiązywać nowe ceny taryfowe dla klientów indywidualnych – obniżka dla gospodarstw domowych z terenu TAURON Sprzedaż wyniesie średnio 4,54 proc., a klienci TAURON Sprzedaż GZE nadal będą płacić najniższe rachunki w Polsce. To jednak nie koniec nowości. Już od wakacji klienci mogą skorzystać z nowej, jeszcze atrakcyjniejszej oferty produktowej.- Rynek sprzedaży energii elektrycznej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Portfolio produktowe TAURONA liczy dzisiaj już kilkadziesiąt rozwiązań dedykowanych wszystkim segmentom klientów, w tym gospodarstwom domowym. Oferty „szyte na miarę” stanowią atrakcyjną alternatywę dla taryfy – klienci mogą wybrać produkt spełniający ich indywidualne wymagania - mówi Ireneusz Perkowski, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.Pakiety nowych produktów będą dostępne dla klientów z

Nawet 3-letnia gwarancja niezmienności ceny prądu, jedyny w kraju niedrogi produkt ekologiczny oraz dostęp do wszystkich usług przez internet ” TAURON oferuje nowe produkty dla klientów indywidulanych. Już od wakacji niskie ceny czekają na gospodarstwa domowe z całej Polski.

Od lipca będą obowiązywać nowe ceny taryfowe dla klientów indywidualnych ” obniżka dla gospodarstw domowych z terenu TAURON Sprzedaż wyniesie średnio 4,54 proc., a klienci TAURON Sprzedaż GZE nadal będą płacić najniższe rachunki w Polsce. To jednak nie koniec nowości. Już od wakacji klienci mogą skorzystać z nowej, jeszcze atrakcyjniejszej oferty produktowej.

Rynek sprzedaży energii elektrycznej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Portfolio produktowe TAURONA liczy dzisiaj już kilkadziesiąt rozwiązań dedykowanych wszystkim segmentom klientów, w tym gospodarstwom domowym. Oferty 'szyte na miarę' stanowią atrakcyjną alternatywę dla taryfy ” klienci mogą wybrać produkt spełniający ich indywidualne wymagania – mówi Ireneusz Perkowski, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Pakiety nowych produktów będą dostępne dla klientów z całej Polski już od wakacji. Odpowiadają na oczekiwania określone przez nich podczas pierwszego Spisu Energetycznego przeprowadzonego w 2011 r., największego i jak dotychczas jedynego tego typu badania w  Polsce.  

Przedstawiając w maju ubiegłego roku wyniki Spisu Energetycznego zobowiązaliśmy się, że produkty powstałe w efekcie przeprowadzonych badań będą dostępne dla wszystkich klientów. Dziś wywiązujemy się z tej obietnicy i gospodarstwa domowe w całej Polsce mogą wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie oparte o: bezpieczeństwo, obsługę przez internet i ekologię. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach ” mówi Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.   – Nowa oferta będzie skierowana zarówno do obecnych klientów TAURONA, jak i potencjalnych z obszaru całej Polski. Gwarancja bezpieczeństwa w połączeniu z atrakcyjną ceną i łatwym do niej dostępem powinna być przekonująca dla każdego konsumenta energii elektrycznej ” podkreśla Grzegorz Lot.

A to już wiesz?  Dbaj o nawierzchnię zimą

Klienci ceniący bezpieczeństwo (82 proc. badanych) mogą zdecydować się na produkt z  gwarancją niezmienności ceny – Produkt Bezpieczny – aż na trzy lata. Im dłuższa gwarancja, tym niższa cena. Z  tego rozwiązania korzysta już niemal 400 tys. gospodarstw domowych.

Z kolei 70 proc. klientów było zainteresowanych rozwiązaniami elektronicznymi. Dzisiaj już ponad 110 tys. klientów TAURONA otrzymuje faktury drogą elektroniczną. Atutem Produktu Internetowego jest niska cena za energię połączona z usługami on-line. Poza ceną, o atrakcyjności tego produktu świadczy nowoczesny kanał obsługi e-BOK.

Aż 60 proc. badanych oczekiwało rozwiązań łączących ekologię i oszczędność, dlatego TAURON jako pierwszy w Polsce proponuje zieloną energię w niskiej cenie ” Produkt EkoOszczędny. Warto też dodać, że dzięki zaangażowaniu klientów udało się posadzić już ponad 200 tys. drzew, co w 2012 r. przełożyło się na ograniczenie emisji dwutlenku węgla o ok. tysiąc ton.

Dzięki nowoczesnemu systemowi obsługi internetowej e-BOK stworzyliśmy ofertę łączącą w sobie trzy główne kryteria wyboru: ekologię ” serwis ” ekonomię. EkoOszczędny to oferta dla osób, które chcą połączyć dbałość o środowisko z wygodną formą obsługi oraz niską ceną energii. Z uwagi na obecne niskie ceny energii szczególnie polecam ofertę dwu- i trzyletnią ” dodaje Grzegorz Lot.

W ofercie nie brakuje też innowacyjnych produktów, np. dla osób chcących ogrzewać dom za pomocą pompy ciepła (produkt Pompa Ciepła) czy też samodzielnie podawać zużycie energii przez telefon lub internet (produkt Telerachunek i e-Odczyt).

Kampania 'Od wakacji niskie ceny prądu' rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 30 września. Szczegóły na stronie www.promocje.tauron-pe.pl, pod numerem infolinii 555 444  555 oraz w Punktach Obsługi Klienta.

 

————————————————————————————————————————-

Od wakacji niskie ceny prądu   – nowa oferta produktowa

A to już wiesz?  Koc " cichy bohater jesiennych wnętrz

 

  • ’Produkt Bezpieczny', czyli gwarancja ceny nawet na trzy lata

Oferta dla klientów, którzy cenią stabilność i bezpieczeństwo. Klienci pozostają przy takich formach kontaktu i otrzymywania faktury, do jakich są przyzwyczajeni i które cenią. Zyskują gwarancję niezmienności ceny sprzedaży energii elektrycznej przez rok, dwa lub trzy lata, co pozwoli im zaplanować domowy budżet. Dodatkowo decydując się na dłuższą ochronę, klienci będą mieć niższe ceny energii (cena energii z roczną gwarancją to 271,50 zł/MWh; z 2-letnią 268,10 zł/MWh; z 3-letnią 265,00 zł za MWh netto). A przez pierwsze 12 miesięcy opłata stała wynosi 0 zł.

 

Ceny netto

 

Produkt Bezpieczny

Gwarancja ceny

1 rok

2 lata

3 lata

Stawka zmienna za 1 MWh

271,50

268,10

265,00

Stawka stała zł za miesiąc

0,00

3,98

3,98

 

  • ’Produkt Internetowy', czyli dla internautów najtaniej

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kanału obsługi e-BOK ten produkt jest najtańszy w całej ofercie. Klienci otrzymują rachunki   przez internet i mają dostęp do wielu informacji, dotyczących energii elektrycznej. Ten produkt powstał z myślą o osobach aktywnych i zajętych, dla których internet to jedno z podstawowych narzędzi ułatwiających codzienne życie. Ta propozycja także zawiera gwarancję ceny sprzedaży energii elektrycznej i zapewnia brak opłaty stałej przez pierwsze 12 miesięcy. Ceny energii już z roczną gwarancją są niższe niż w taryfie. Decydując się na dłuższą ochronę, klienci będą płacić jeszcze niższe ceny energii (cena energii z roczną gwarancją to 269,50 zł/MWh; z 2-letnią 266,10 zł/MWh; z 3-letnią 264,00 zł za MWh netto).

 

Ceny netto

 

Produkt Internetowy

Gwarancja ceny

1 rok

2 lata

3 lata

Stawka zmienna za 1 MWh

269,50

266,10

264,00

Stawka stała zł za miesiąc

0,00

3,18

3,18

 

  • ’Produkt EkoOszczędny', czyli ekologia z ekonomią

Ten produkt łączy dbałość o środowisko z niskimi cenami. Ekologia w parze z ekonomią i nowoczesnością rozwiązań. Dzięki specjalnym certyfikatom jakości TÜV, zgodnym z regulacjami Unii Europejskiej, klienci mają pewność, że cała kupiona energia pochodzi w całości ze źródeł odnawialnych. Korzystając z nowoczesnego kanału obsługi dodatkowo redukują ilość papieru przeznaczonego na wydruk faktur, bo swoje rachunki otrzymują przez internet.

A to już wiesz?  TAURON rozpoczyna magazynowanie energii

Decydując się na roczną gwarancję ceny w produkcie EkoOszczędnym, klienci zapłacą mniej niż w taryfie. Korzystając z dłuższej ochrony będą płacić jeszcze niższe ceny energii (cena energii z roczną gwarancją to 269,50 zł/MWh; z 2-letnią 266,10 zł/MWh; z 3-letnią 264,00 zł za MWh netto). A opłata stała przez pierwsze 12 miesięcy wynosi 0 zł.

 

Ceny netto

 

Produkt EkoOszczędny

Gwarancja ceny

1 rok

2 lata

3 lata

Stawka zmienna za 1 MWh

269,50

266,10

264,00

Stawka stała zł za miesiąc

0,00

3,98

3,98

Z nowej oferty produktowej można bardzo łatwo skorzystać. Wystarczy wejść na stronę internetową: www.promocje.tauron-pe.pl, zadzwonić: 555  444 555 lub odwiedzić najbliższy Punkt Obsługi Klienta.

 

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON obejmuje swoim działaniem 18 proc. powierzchni kraju i jest jednym z  największych podmiotów gospodarczych w  Polsce. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż,  TAURON Obsługa Klienta,  Południowy Koncern Węglowy, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło.

Źródło TAURON Polska Energia SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy