Wystrój wnętrz

Może mieć pięćdziesiąt twarzy

Może mieć pięćdziesiąt twarzy
Może mieć pięćdziesiąt twarzy ” wypolerowany na efekt lustra odbija w swojej powierzchni kolory otoczenia. Za chłodną elegancją skrywa urok i czar. To on będzie

Może mieć pięćdziesiąt twarzy ” wypolerowany na efekt lustra odbija w swojej powierzchni kolory otoczenia. Za chłodną elegancją skrywa urok i czar. To on będzie królował w sypialni, salonie i kuchni. Szarość ” bez żadnych sekretów ” pokazuje swoją ciemniejszą stronę. Nadchodzi czas czarnego chromu.

Za sprawą drobnych i niepozornych elementów ” uchwytów meblowych ” moda wkroczyła do naszych kuchni, łazienek i salonów. Na zmieniające się trendy reagują również producenci akcesoriów meblowych, starając się podążać za tendencjami wyznaczanymi przez designerów i użytkowników. Nowości pojawiają się na rynku akcesoriów meblowych niemal co sezon, a w każdym roku trendów jest wiele – czasem akcentowana jest forma, innym razem materiały i kolory. Jednak w tej zmienności czerń zawsze pozostanie ponadczasowa, modna i elegancka. I coraz częściej zyskuje ona nową, zaskakującą oprawę ” chrom.

Wydawać by się mogło, że uchwyty wykonane z czarnego chromu można połączyć jedynie z frontami nowoczesnych mebli w surowych, industrialnych wnętrzach. Tymczasem, jak to w modzie bywa, piękno kontrastu zimnego metalu i wytwornej czerni doskonale odnajduje się w każdej stylizacji. Prostota formy lub wyrafinowanie zdobienia w połączeniu z niesamowitą dbałością o każdy detal pozwalają uchwytom z czarnego chromu święcić tryumfy na salonach, w sypialniach, kuchniach i łazienkach.

– Chrom wraca do łask w wielkim stylu, ale w zupełnie nowej oprawie i w czarnej odsłonie. Zmienia się też forma samych uchwytów ” nie są już to ciężkie, przytłaczające kształty, ale lekkie i delikatne elementy, które idealnie dopełniają kompozycję każdego pomieszczenia. Uchwyty z czarnego chromu, dostępne w naszej ofercie, są niezwykle efektowne, a zarazem odporne na uszkodzenia i zarysowania podczas użytkowania. Dzięki temu, że czarny chrom jest wypolerowany na efekt lustra, odbija w swojej powierzchni kolory otoczenia, dlatego bez względu na kolor frontu, na jakim zamierzamy go użyć, uchwyt naturalnie się do niego dopasuje. Efekt jest zachwycający i tak wyrafinowany, że te modele same w sobie wyznaczają nowe standardy wystroju wnętrz ” mówi Agnieszka Owczarczyk, Product Manager w firmie GTV.

A to już wiesz?  SZTUKA XXL - CERAMICZNE OBRAZY

Uchwyty z eleganckiego czarnego chromu doskonale podkreślają zgeometryzowaną formę kolekcji GANZA czy VETA z portfolio firmy GTV. Ozdobiona serią podłużnych, drobnych, strukturalnych paseczków VETA pasuje zarówno do współczesnych mebli sypialnianych, salonowych, łazienkowych, jak i stylizowanych kuchni. Mimo pozornej delikatności bryły uchwyt jest wyjątkowo solidny i trwały. Różnorodność zastosowań zwiększa także w dostępność w trzech rozstawach: 128, 160 i 320 mm.

Równie dekoracyjną funkcję pełni GANZA. Dzięki przelotowym, wzdłużnym nacięciom na całej długości uchwytu na froncie mebla tworzy się intrygujący światłocień. Mocno zaokrąglone krawędzie sprawiają, że ten z pozoru bardzo ostry i wyrazisty uchwyt, jest w rzeczywistości wyjątkowo przyjemny w dotyku i bezpieczny w użytkowaniu. Idealnie współgrać będzie z nowoczesnymi meblami w minimalistycznych wnętrzach lub ozdabiać współczesne meble salonowe, eleganckie gabinety czy profesjonalne pomieszczenia biurowe. Uchwyt dostępny jest w rozstawie 160 mm.

– Uchwyty VETA i GANZA dostępne są również w formie gałki. Klientom poszukujących klasycznych gałek meblowych, pozbawionych zdobień i ornamentów, z pewnością spodoba się pękata BERGAMO, smukła TERNI lub delikatna UDINE ” zapewnia Agnieszka Owczarczyk.

GTV ma również propozycję dla osób, dla których uchwyt ma być subtelnym uzupełnienie mebli, bez zbędnej dominacji. Delikatne linie i miękkie przejścia uchwytów KATANIA w rozstawie 320 mm, TIVOLI (w rozstawie: 192 i 320 mm) CAMAIO (w rozstawie: 96 i 128 mm) czy UZ-819 (w rozstawie: 128, 160, 192 i 256 mm) doskonale prezentować się będą zarówno na gładkich, błyszczących lub matowych powierzchniach mebli, nadając im eleganckiego i wyrafinowanego charakteru. Ich oszczędne, ale gustowne płynnie falujące linie nadaje im niezwykłej subtelności i niezaprzeczalnego uroku.

– Śmiało eksperymentujmy z czarnym chromem we wnętrzach, ostateczny efekt na pewno nas nie zawiedzie ” tłumaczy Agnieszka Owczarczyk. – W odpowiedniej oprawie jego klasyczne i ponadczasowe piękno może zmienić się w ciepły, a zarazem designerski element dekoracyjny. Uchwyt musi być dopasowany nie tylko do charakteru mebla, ale i stylistyki całego pomieszczenia, wówczas dyskretny urok czarnego chromu zalśni w każdym wnętrzu.

A to już wiesz?  CHROŃ SWOJE ŁÓĹťKO PRZED NIECHCIANYMI GOŚÄ†MI

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy