Łazienka Łazienki

Masaż pod prysznicem

Masaż pod prysznicem
Informacja prasowa Masaż pod prysznicem Nie każdy z nas ma czas i środki, aby korzystać z masaży w salonach i gabinetach SPA. Na szczęście dzięki

Informacja prasowa

Masaż pod prysznicem

Nie każdy z nas ma czas i środki, aby korzystać z masaży w salonach i gabinetach SPA. Na szczęście dzięki odpowiednio zaprojektowanym słuchawkom prysznicowym możemy z powodzeniem wykonywać je we własnej łazience. Oferta zestawów natryskowych dostępnych na rynku armatury łazienkowej jest naprawdę ogromna. Ich różnorodna forma i 'masujące' funkcje sprawiają, że bez trudu znajdziemy zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Ciepły, letni deszcz!
Dla wielu z nas gorący prysznic pod koniec dnia jest idealnym sposobem na pozbycie się stresu i rozluźnienie napiętych mięśni. Na krótkie, chociażby kilkuminutowe odprężenie ciała z pomocą mocniejszego strumienia wody może pozwolić sobie każdy, kto ma w łazience kabinę prysznicową lub wannę. Zmęczony całodniowymi wyzwaniami organizm najlepiej odpocznie dzięki zmiennej sile natrysku i możliwości regulacji wypływającej wody. Podczas prysznica warto wykorzystać słuchawkę z funkcją 'bubble'” w krótkiej chwili poczujemy się jak podczas prawdziwego masażu, a tworzące się wodne 'bąbelki' dadzą nam namiastkę ciepłej kąpieli w jacuzzi.

Uff, jak gorąco!
Nieco chłodniejsza woda przyniesie wiele korzyści dla organizmu, szczególnie latem, albo o poranku, gdy potrzebujemy szybkiego pobudzenia do działania, zwiększenia aktywności umysłu i poprawy koncentracji. Podczas porannego prysznica śmiało włączmy chłodną wodę, choćby na ostatnie dwie minuty ” w ten sposób natychmiast się obudzimy. Nagła zmiana temperatury zahartuje, przyspieszy przemianę materii, a z pomocą słuchawki z funkcją 'rain' lub 'massage' – pomoże zwalczyć cellulit i pobudzi nasze krążenie. Aby uzyskać efekt dodatkowego dotlenienia skóry, możemy stosować naprzemiennie zimny i ciepły strumień.

Im więcej tym lepiej
Zestawy prysznicowe marki Cersanit to nowoczesne propozycje dla osób pragnących korzystać z funkcji masażu wodą w zwykłej kabinie natryskowej lub wannie. Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na kąpiel, z pewnością opłaci się zakup prysznica z słuchawką wielofunkcyjną. Dzięki możliwości regulacji, zadziałamy na skórę aż na siedem różnych sposobów, w zależności od osobistych upodobań. Mocny strumień 'massage' pobudzi krążenie, 'rain' orzeźwi i wzmocni, 'bubble' ” cudownie zrelaksuje, a 'mist' odświeży delikatną wodną mgiełką. Poszczególne funkcje można też ze sobą łączyć, aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. To nie wszystko ” ekologiczna wersja regularnego strumienia 'eco' (w zestawach Modi, Vibe i Senti) ograniczy zużycie wody o połowę, a funkcja Cersanit Turbo Air (w modelu Senti) umożliwi dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody.

A to już wiesz?  Innowacje pod prysznicem

Bogata oferta rozwiązań marki Cersanit, przeznaczonych do strefy kąpielowej, pozwala na możliwość skompletowania całości potrzebnego wyposażenia, łącznie z baterią. Poza zestawami prysznicowymi możemy wybrać idealną dla siebie baterię, zarówno natryskową, jak i wannowo-natryskową. Wybrane baterie posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, jak dwustopniowa głowica, czy ogranicznik temperatury. W połączeniu z odpowiednim zestawem natryskowym odnajdą się w każdej łazience, pomagając oszczędzić rachunki za wodę i energię oraz cudownie odprężając każdego dnia.

Zobacz więcej armatury w kilku segmentach ” BASIC, DESIGN, SOLUTION.

www.cersanit.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy