Aktualności Dom LIFESTYLE

Laureatki CREATORA jesień-zima 2015

CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń

Data publikacji: 2015-12-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Laureatki CREATORA jesień-zima 2015
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych.

Laureatki CREATORA jesień-zima 2015 Dom, LIFESTYLE - CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych.

CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Biorąc udział w zajęciach kursowych każdy ma szansę na zdobycie wiedzy od podstaw i w pełni przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora czy też projektanta wnętrz.

To co wyróżnia kurs:

– 10 lat doświadczenia w branży wnętrzarskiej

– certyfikat ukończenia kursu, w formie świadectwa MEN

– profesjonalne kursy w formie wykładów, warsztatów, prezentacji multimedialnych i zajęć interaktywnych

– wykładowcy CREATORA to wykwalifikowana kadra, pracownicy naukowi, a przede wszystkim praktycy

– pierwsi i jedyni w Polsce opracowali autorska formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym

www.creator.net.pl

Zgłoszenia: Małgorzata Stawińska, [email protected], tel. 504 222 373

Dodatkowe informacje: Olga Kisiel-Konopka, [email protected], tel. 882 444 811

 

Znamy kolejnych laureatów CREATORA są nimi

Warszawa: Izabela Hula Milanowska

Z wykształcenia  inż. budownictwa ,  z zamiłowania projektant wnętrz – (do tej pory głównie łazienki w rodzinnej firmie w Gołdapi gdzie mieszkam).                                                                                  Spełniona mama  8 letniej Julii i 12 letniego Dominika.  „Projektowanie wnętrz jest moją pasją i sposobem na spełnienie marzeń. Obecnie wraz z kolegą (również absolwentem CREATORA) zamierzamy otworzyć własną firmę  Interior Design  w Gołdapi.”

Kraków: Paulina Zyguła

Pasja znalazła mnie sama. Od zawsze przeglądałam katalogi wnętrzarskie, obserwowałam trendy, wyobrażałam sobie projekty dla konkretnych sob. Jestem uważnym słuchaczem i dobrym obserwatorem, więc szybko wiem, w jakim wnętrzu ktoś się będzie dobrze czuł.

Kierując się intuicją i poczuciem stylu, konsultowałam kilka projektów firmy Joshuagroup. Pozytywny feedback pchnął mnie na kurs w Creatorze, który usystematyzował moją wiedzę. 

A to już wiesz?  Jak urządzić dom, aby wydobyć jego energię?

Projekt konkursowy już od dawna był w mojej głowie, wystarczyło go tylko przelać na papier. Koncepcja powstała z myślą o Katowicach, więc wnętrze oddaje industrialny klimat miasta. Jednocześnie wizji przyświecał duch minimalizmu z kroplą stylu Glamour. Motywem przewodnim są cztery ściany tematyczne z moich ulubionych materiałów: betonu, cegły, naturalnej roślinności i płyty OSB, a wisienką na torcie meble z epoki PRL-u.

 Gdynia: Jowita Barandziak

Jestem edukatorem żywieniowym. Dbam o to, by poprzez promocję prawidłowego żywienia wpływać na jakość życia zainteresowanych ludzi. Razem z nimi projektuję zdrowie. Jestem również pasjonatką indywidualnie dopasowanych pomieszczeń, produktów odpowiadających na potrzeby konkretnej osoby. Myślę, że aranżując wnętrza będę mogła, również tym działaniem, wpłynąć na komfort życia współpracujących ze mną osób. Jestem ciekawa, co uzyskam łącząc te dwa działania:)

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Laureatki CREATORA jesień-zima 2015 Dom, LIFESTYLE - CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, która prowadzi profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy