Wiadomości Branżowe

lato bez względu na porę roku

lato bez względu na porę roku
Sunquick Owoce Tropikalne – lato bez względu na porę roku Dystrybutor marki Sunqiuck – firma INDEX FOOD, wprowadziła na rynek polski kolejny produkt z serii

Sunquick Owoce Tropikalne – lato bez względu na porę roku

Dystrybutor marki Sunqiuck – firma INDEX FOOD, wprowadziła na rynek polski kolejny produkt z serii znanych i cenionych od lat napojów owocowych w koncentratach Sunquick.

Sunquick z OWOCÓW TROPIKALNYCH Sunquick to super skoncentrowany napój, który zawiera min. 50% soku owocowego – z ananasów, pomarańczy, marakui, mango, bananów i moreli. Z jednej butelki tropikalnego Sunquicku o pojemności 580 ml można otrzymać aż 25 szklanek gotowego napoju dla całej rodziny!

Sunquick nie zawiera sztucznych aromatów i słodzików, a także sztucznych barwników (barwiony jest naturalnym beta karotenem), co więcej – został wzbogacony dodatkowo witaminą C. Dzięki temu 1 szklanka gotowego napoju zaspokaja 30% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na tę witaminę. Harmonijny, bogaty bukiet smakowy przenosi nas bezpośrednio do słonecznej tropikalnej dżungli ” bez względu na pogodę za oknem.

Sunquick to doskonała alternatywa dla nektarów i gotowych soków do picia ” za nieporównywalnie niższą cenę. Dodatkowo wygodna, szklana butelka ułatwia transport i przechowywanie, a zakrętka z tzw. niekapkiem zapewnia prostą i praktyczną obsługę ” niezależnie od miejsca. Dystrybutor proponuje produkt 580 ml w sugerowanej cenie 12.99 zł.

www.sunquick.com.pl, www.index-food.pl

A to już wiesz?  AGROLEASING dostępny w ING

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy