Rozpoczęła się budowa Ultra Novej - drugiego etapu cieszącej się popularnością Nowej Papierni. Znajdzie się tu 156 wysokich soft loftów i apartamentów z oryginalnym wykończeniem. Generalnym wykonawcą jest firma Dorbud S.A.
Park Skandynawia to prawdziwie skandynawskie osiedle mieszkaniowe w Warszawie, które powstanie w obrębie ulic Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Ostrobramskiej. Osiedle będzie charakteryzować się północną estetyką i funkcjonalnośc
iF Design Award to jeden z najważniejszych i najbardziej popularnych na świecie konkursów w dziedzinie designu, w którym co roku bierze udział kilka tysięcy firm
Młody Żoliborz, projekt realizowany przez ASBUD przy ul. Powązkowskiej na warszawskim Żoliborzu, jeszcze w tym roku zaoferuje 168 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 24 do 94 m kw.
Festiwale światła, coraz częściej organizowane w przestrzeni miejskiej – w parkach, ogrodach oraz na fasadach budynków – są wyjątkowym przeżyciem. Pokazy łączone zwykle z muzyką pobudzają wyobraźnię i... inspirują.
Meble to wizytówka każdego wnętrza. Szczególnego charakteru pomieszczeniom dodają te drewniane – to zwykle one w pierwszej kolejności przykuwają wzrok odwiedzających nas gości, dlatego powinniśmy wiedzieć, jak o nie dbać,
Nowości marki Peka na targach
Jan Niezbędny wzbogaca swoją ofertę o kolejny produkt – nowe ekologiczne worki na śmieci, które są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również spełniają potrzebę konsumentów dbania o środowisko naturalne.
Utrzymanie maksymalnej czystości w domu stało się sprawą priorytetową. Dlatego tak ważne jest korzystanie z produktów skutecznych i łatwych w użyciu. Taki jest nowy spray do czyszczenia łazienek Bref Bathroom.
Kilka lat temu władze duńskiej stolicy, podjęły decyzję o potrzebie rozwoju miejskiej infrastruktury. Przy rozbudowie postawiono na nowoczesne systemy zamocowań, które zadbają o bezpieczeństwo tego podziemnego systemu ekspreso