Rośliny

ISC1 E2 ” obrotowe okno dachowe z siłownikiem elektrycznym

ISC1 E2 ” obrotowe okno dachowe z siłownikiem elektrycznym
Pełna kontrola na poddaszu. OKPOL prezentuje ISC1 E2 ” obrotowe okno dachowe z siłownikiem elektrycznym 08.11.2017 Wysokie poddasze to wręcz niezmierzone możliwości aranżacyjne oraz doskonałe

Pełna kontrola na poddaszu. OKPOL prezentuje ISC1 E2 ” obrotowe okno dachowe z siłownikiem elektrycznym
08.11.2017

Wysokie poddasze to wręcz niezmierzone możliwości aranżacyjne oraz doskonałe doświetlenie wnętrza. W przypadku okna dachowego zamontowanego wyżej niż standardowo, mogą jednak pojawić się ewentualne niedogodności w jego obsłudze. Aby skutecznie zapobiec podobnym kłopotom, firma OKPOL proponuje wybór okna siłownikiem elektrycznym ISC1 E2.

Cichy strażnik pomieszczenia

Elektryczne okno dachowe ISC1 E2 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konstrukcja dachu i domowego poddasza wymagają od inwestora decyzji o wysokim montażu. To idealne rozwiązanie dla trudno dostępnych miejsc, pozwalające na wygodne zarządzanie stolarką okienną za pomocą niewielkiego pilota. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, by z łatwością otworzyć lub zamknąć okno, dbając o sprawną cyrkulację powietrza, a tym samym o odpowiedni mikroklimat pomieszczenia.

Na pogodę i niepogodę

Innowacyjne podejście do udogodnień typu 'smart' docenimy również w okresie jesienno-zimowym i wczesną wiosną. Inwestycja w tak nowoczesną stolarkę okienną nie tylko umożliwia zdalną obsługę okna, ale także uwalnia głowę od zmartwień dotyczących otwartego okna dachowego w czasie ulewy. Model ISC1 E2 został bowiem wyposażony w czujnik deszczu, dzięki któremu skrzydło okna zamknie się automatycznie podczas opadów, chroniąc nasze wnętrze przed zalaniem.

Elektrycznie i energooszczędnie

ISC1 E2 to rozwiązanie, które nie tylko wpłynie na funkcjonalność domowego poddasza, ale zadba też o komfort termiczny jego użytkowników. Dwuszybowy pakiet wypełniony argonem, powłoka niskoemisyjna, ciepła ramka międzyszybowa oraz uszczelki piankowe Q-LON o bezkonkurencyjnych wartościach izolacyjnych gwarantują wysoki poziom parametrów termicznych. Współczynnik przenikania ciepła okna Uw wynosi w tym wypadku 1,2 W/m ˛K. Całość uzupełnia niezwykle estetyczny i trwały profil SOLID+ wykonany z drewna sosnowego.

Producent: Okpol
Pakiet: dwuszybowy
Współczynnik przenikania ciepła okna Uw: 1,2 W/m2K
Współczynnik przenikania ciepła szyby Ug: 1,0 W/m2K

A to już wiesz?  Jak dopasować świąteczne dekoracje do wnętrza? Trendy 2019

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy