Łazienka Łazienki

Inteligentny ogrzewacz wody

Inteligentny ogrzewacz wody
Inteligentny ogrzewacz wody Na rynku dostępny jest ogrzewacz wody, z cyfrowym sterowaniem, który dostosowuje się do rytmu życia rodziny. Zarządzamy jego pracą poprzez przenośny sterownik

Inteligentny ogrzewacz wody

Na rynku dostępny jest ogrzewacz wody, z cyfrowym sterowaniem, który dostosowuje się do rytmu życia rodziny. Zarządzamy jego pracą poprzez przenośny sterownik z wyświetlaczem LCD. W porównaniu z klasycznym ogrzewaczem, pozwala uzyskać do 20% oszczędności energii w skali roku, a także wydłużyć okres eksploatacji niemal 2-krotnie.

Sztuczna inteligencja.
Dzięki zaawansowanej elektronice, ogrzewacz wody Vizengo, codziennie zbiera i analizuje dane o swej pracy. Dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań użytkownika, a także rytmu jego życia. Dzięki temu przyczynia się do znacznej redukcji kosztów domowego budżetu. Dostosowując, w sposób ciągły, przygotowanie ciepłej wody, gwarantuje, że nigdy jej nie zabraknie.

Przenośny ekran LCD.
Urządzenie wyposażone jest w przenośny sterownik, który posiada wyświetlacz LCD. Dzięki temu zarządzamy jego pracą, z dowolnego miejsca w domu, gdyż sterownik możemy zamontować:
– na ścianie
– na urządzeniu
– lub ustawić gdziekolwiek chcemy.
Ekran możemy zablokować tak, by dzieci podczas zabawy, nie mogły wprowadzić żadnych zmian.

3 tryby pracy.
Możemy wybrać jeden z 3 trybów pracy ogrzewacza:
1. Serenite (oszczędność).
Nie musimy nic robić, gdyż Vizengo, na podstawie historii poprzednich tygodni, obliczy zapotrzebowanie na c.w.u. Poza tym dopasuje wydajność pracy na wypadek nadmiernego zapotrzebowania na ciepłą wodę.
2. Controle (sterowanie).
Można dowolnie określić niezbędną ilość ciepłej wody i zaprogramować kolejny tydzień. Poza tym odczytujemy rozbieżności pomiędzy planowaniem, a realnym zużyciem.
3. Absence (nieobecność).
Podczas dłuższej nieobecności użytkowników (np. wakacje, ferie zimowe) Vizengo ograniczy podgrzewanie wody do minimum. Jeśli nieobecność nieoczekiwanie przedłuży się, przygotowanie wody zostanie wstrzymane i wznowione dopiero po powrocie mieszkańców.

Ochrona antykorozyjna zbiornika.
1. Anoda hybrydowa (połączenie tytanowej z magnezową), wraz z akumulatorem o dużej wydajności i inteligentną elektroniką.
2. System ACI Hybride, który zapewnia natychmiastową ochronę dynamiczną, odporną nawet na wodę bardzo agresywną.
3. Emalia ceramiczna, która wzbogacona jest pierwiastkami metali szlachetnych (tytan i tlenek miedzi).

A to już wiesz?  Elegancka i minimalistyczna łazienka

Grzałka ceramiczna.
Grzałka ceramiczna sucha odznacza się:
– wysoką trwałością i długą żywotnością
– odpornością na uszkodzenia mechaniczne
– nadzwyczaj równomiernym rozprowadzeniem ciepła na całej swej powierzchni
– podczas ewentualnej naprawy nie wymaga opróżnienia zbiornika z wody.

Autodiagnostyka i serwis 48h.
Dzięki funkcji autodiagnostyki własnej, w wypadku usterki, na ekranie pojawi się informacja o konieczności wezwania instalatora, wraz z kodem usterki. Serwis Atlantic Polska gwarantuje maksymalny czas interwencji na poziomie 48 godzin od momentu zgłoszenia usterki. Firma udostępnia bezpłatną infolinię serwisową, która czynna jest całą dobę. Użytkownik może również zgłosić i śledzić usterkę poprzez stronę internetową.

Zabezpieczenia.
Ogrzewacz posiada zabezpieczenie:
– przeciwbakteryjne, które zmniejsza do minimum, ryzyko rozwijania się w zbiorniku bakterii Legionelli
– przed pracą na sucho i nadmiernym wzrostem temperatury
– system antyzamarzaniowy (min. temp. wody +7 st.C.)

Model naścienny, o pojemności 150l kosztuje 2 509 zł, natomiast modele stojące 200l i 300l odpowiednio 2 635 zł i 2 823 zł.

Link do zakładki nt. produktu https://www.atlantic-polska.pl/ogrzewacz-wody/vizengo/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy