Budownictwo

Geometryczna harmonia

Geometryczna harmonia
Informacja prasowa Geometryczna harmonia Dziś każda łazienka może wyglądać jak te z eleganckich magazynów wnętrzarskich ” również Twoja. Zacznij od wyboru ciekawych baterii, bo te

Informacja prasowa

Geometryczna harmonia

Dziś każda łazienka może wyglądać jak te z eleganckich magazynów wnętrzarskich ” również Twoja. Zacznij od wyboru ciekawych baterii, bo te niepozorne na pierwszy rzut oka elementy z pewnością dodadzą jej niepowtarzalnego charakteru.

Styl
W nowoczesnej łazience idealnie sprawdzi się armatura utrzymana w minimalistycznym stylu. Prawidłowo dobrany zestaw baterii wpłynie korzystnie na aranżację całego pomieszczenia, stanowiąc subtelne tło dla umywalki, wanny i pozostałego wyposażenia. Zarówno modele umywalkowe, wannowe, jak i te przeznaczone pod prysznic, powinny stanowić spójną całość ” dobrze, jeśli pochodzą od jednego producenta i stanowią elementy tej samej kolekcji, bo to zapewnia pomieszczeniu spójność estetyczną. Istotne znaczenie ma również kolor armatury.

Kolor
Większość z nas nadal decyduje się na klasyczne baterie chromowane, które stanowią idealne uzupełnienie nowoczesnej łazienki. Armatura z chromową powierzchnią znakomicie współgra z metalowymi przyciskami spłukującymi w toalecie, wieszakami, dozownikami i całą resztą standardowego wyposażenia łazienkowego. Dla miłośników jasnych łazienek w stylu skandynawskim Cersanit przygotował białe modele Mille White, pięknie prezentujące się na białym marmurze, mozaikach, przy jasnych, betonowych, czy czarnych płytkach ściennych. W aranżacji stref kąpielowych sprawdzają się także modne kontrasty, dlatego przy białej umywalce możemy pokusić się o elegancką, czarną baterię Mille Black.

Z ekologią za pan brat
Najnowsze propozycje baterii łazienkowych wyróżniają się nie tylko doskonałym designem – zdecydowanym, geometrycznym kształtem, ale także wysoką funkcjonalnością, bo w większości naszych domów ważnym aspektem staje się ekologia. Popularnością cieszą się innowacyjne modele z ograniczającymi wypływ wody perlatorami Water Safe, które pozwalają zaoszczędzić nie tylko na rachunkach za media, ale przyczyniają się do ochrony środowiska i zasobów wodnych.

Armatura Mille i Cromo Cersanit to doskonały sposób na zaspokojenie potrzeb osób praktycznych, którym zależy na optymalnym połącze Źniu jakości z oszczędnością i odrobiną ekstrawagancji. Wyrazista linia nowych kolekcji, geometryczne kształty i proekologiczne rozwiązania stanowią atrakcyjną propozycję, dedykowaną nowoczesnym i funkcjonalnym wnętrzom. Wprowadzą powiew świeżości do Twojej łazienki tak, że zapragniesz w niej pozostać na dłużej.

A to już wiesz?  Świat widziany przez okno sztuki

www.cersanit.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy