Rośliny

Domowe biuro według Raumplus

Domowe biuro według Raumplus Domowy gabinet lub specjalnie zaaranżowane miejsce do pracy coraz częściej pojawia się w domach osób wykonujących wolne zawody. Również pracujący na

Domowe biuro według Raumplus

Domowy gabinet lub specjalnie zaaranżowane miejsce do pracy coraz częściej pojawia się w domach osób wykonujących wolne zawody. Również pracujący na co dzień w biurach chętnie korzystają z możliwości tzw. 'home office'. Jak urządzić domowe biuro, podpowiada Raumplus.

Praca w domu czasami jest koniecznością, a innym razem wyborem. W każdym wypadku wymaga to zorganizowania sobie odpowiedniego stanowiska pracy. Oczywiście nie może w nim zabraknąć stołu lub biurka, fotela, najlepiej z podłokietnikami, półek, szafek i oświetlenia. Wielość tych elementów może dawać wrażenie bałaganu, szczególnie po dniu wytężonej pracy, kiedy blat pełen jest papierów i różnych biurowych akcesoriów.

– Zorganizowanie domowego biura, a nawet ukrycie go przed wzrokiem umożliwiają systemy szaf Raumplus. Każdy model jest rozwiązaniem uszytym na miarę konkretnego użytkownika i pomieszczenia. Nieustawny skos w pokoju zamienić można w miejsce do pracy – za przesuwnymi drzwiami zmieści się biurko, regału i fotel. W razie konieczności przechowywania w domowym gabinecie większej ilości dokumentów przyda się szafa, która nie będzie kojarzyć się biurowo. Taki efekt da wykończenie drzwi dizajnerką tkaniną duńskiej marki Kvadrat. Jej przestrzenna faktura efektownie zmienia wygląd w zależności od kąta patrzenia oraz rodzaju światła – komentuje Aneta Świderska projektantka Raumplus.

Domowe biuro, zajmujące przestrzeń mieszkania może zakłócać jego prywatny, dedykowany wypoczynkowi charakter. Warto zatem zadbać o to, aby stanowisko pracy w jak najmniejszym stopniu ingerowało w aranżację wnętrza. Jest to możliwe dzięki indywidualnie projektowanym szafom Raumplus.
Systemy szaf obejrzeć i kupić można w showroomie marki Raumplus w Warszawie, przy ul. Burakowskiej 5/7 www.raumplus.pl

A to już wiesz?  Jubileusz Eichholtz " poznaj historię marki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy