Meble

Dąb z przeszłością

Dąb z przeszłością
Informacja prasowa Dąb z przeszłością Lubimy kiedy rzeczy mają swoją historię. Kiedy możemy opowiedzieć o nich coś więcej, niż tylko to gdzie i kiedy je

Informacja prasowa

Dąb z przeszłością

Lubimy kiedy rzeczy mają swoją historię. Kiedy możemy opowiedzieć o nich coś więcej, niż tylko to gdzie i kiedy je kupiliśmy. Ta magia sprawia, że stają się nam bliższe, cenniejsze i jakby bardziej nasze. Taka jest też „Intra” – nowy dębowy dekor Interprint, który kryje w sobie niejedną opowieść.

Wśród elementów, za które tak cenimy drewno dębowe jest jego trwałość. Wykonane z dębiny meble – szafy, kredensy, stoły… mogą służyć (i zresztą często służą) kilku kolejnym pokoleniom. Trwając w salonach i kuchniach, chłoną emocje użytkowników, zatapiają w sobie ich historie – te dobre i te smutne. Dzięki temu zyskują duszę. Stają się czymś więcej niż tylko kolejnym domowym sprzętem. Stają się domownikiem, świadkiem rodzinnego życia.

Swoją historię posiada również pochodzący z tegorocznej kolekcji „Six Pack” Interprint dekor „Intra”. Ten inspirowany starą dębiną rysunek zdumiewa wielowarstwowością. Zaklęta w nim treść – tak jak kolejne warstwy farby, przebija się na wierzch żądając prawa do bycia opowiedzianą. Wszelkie wady naturalnej dębiny – pęknięcia, przetarcia, choć pozornie przykryte ciemną farbą, są w „Intrze” dobrze widoczne. Są dowodem na to jak wiele przeszła i jak naturalny jest proces starzenia się. Nawet gdy chodzi o starzenie się drewna.

Zaskakująca w tej propozycji Interprint jest jego uniwersalność. Wbrew pozorom, ten silny i niezależny wzór dobrze odnajduje się w najróżniejszych aranżacjach – zarówno tych spokojnych – klasycznych, jak i nieco bardziej szalonych – nowoczesnych. Z powodzeniem można go zestawiać z różnymi kolorami (od delikatnych pasteli, po silne zdecydowane barwy), a także różnymi materiałami – w tym innymi dekorami inspirowanymi drewnem. Ze szkłem i metalem „Intra” stworzy duet przekorny, z kamieniem – niezłomny i stabilny, z tkaninami – zachęci do komfortowego odpoczynku.

A to już wiesz?  Detal z duszą i historią, czyli kilka słów o nowych uchwytach GTV otulonych mosiądzem

www.interprint.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy